Víta Vás STAV - MARKET s.r.o.

Ďakujeme Vám, že ste si vybrali našu stránku. Je to dobrá príležitosť na nadviazanie kontaktu. Dovoľte nám preto, aby sme sa v krátkosti predstavili.


Naša firma STAV-MARKET s.r.o. vznikla v roku 2007. Úmyslom založenia firmy, zakladateľom MVDr. Antonom Pľutom, bolo poskytovať širokú ponuku stavebného materiálu, pre drobných stavebníkov cez živnostníkov až po veľké stavebné firmy. Patríme medzi popredných predajcov stavebného materiálu v sninskom regióne. Ponúkame širokú škálu stavebného materiálu, ktorú denne rozširujeme.


V roku 2011 sme na základe požiadaviek našich zákazníkov rozšírili ponuku na predaj železiarskeho a hutného materiálu. Na ploche 8 200m2 ponúkame stavebný materiál rôznych druhov. Čokoľvek sa rozhodne postaviť, prerobiť, rekonštruovať, u nás nájdete všetko od veľkých vecí na hrubú stavbu po najmenšie doplnky do hotového priestoru. Všetko, čo budete potrebovať nakúpite pod jednou strechou priamo u nás.
Okrem obchodnej a sprostredkovateľskej činnosti poskytujeme aj obchodné poradenstvo pri prestavbách a rekonštrukciách. Ochotní a fundovaní pracovníci Vám radi poradia v otázkach, ktoré si neviete sami zodpovedať.


V sortimente stavebného materiálu našej firmy nájdete produkty popredných slovenských, ale i svetových výrobcov. Systém zliav dohodnutý s výrobcami materiálu nám dovoľuje predávať vo výhodných cenách stavbárskym firmám, individuálnym stavebníkom aj spolupracujúcim stavebninám.
Veríme, že v našej ponuke nájdete produkt, ktorý vyhovuje Vašim očakávaniam a budeme Vás môcť v krátkom čase privítať v našej predajni.


Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt na predajňu
Adresa
STAV - MARKET s.r.o. Snina
SNP 28
069 01 Snina
Slovensko